Ruben Van Gucht onder vuur: “Afvoeren die man”
Toen wij vorige vrijdag de eerste aflevering van ‘De Verraders’ te zien kregen, voelden wij de bui al hangen: Ruben Van Gucht zou bakken kritiek te slikken krijgen en niets is minder waar.
Zelfs Annelies Schetters heeft zich uitgelaten over wat er bij ‘De Verraders’ is gebeurd. De Real Housewife of Antwerp reageert op een fragment uit Happy Hour van VTM waarin Ruben Van Gucht vertelt dat er diverse productionele fouten gemaakt zijn.
“Nou hij heeft een gave alles wat krom is recht te lullen , ik vind dat hij het goed kan verwoorden ! Opgelucht dus een applausje voor Ruben Van Gucht”, schrijft Schetters.
Een andere kijker doet een oproep om Van Gucht af te voeren. “Echt voorbeeld van haantjes gedrag ……. bye bye . hopelijk verbannen van de buis. Misschien de politiek eens proberen Ruben …….. pas je perfect in ……. een Rechtse partij”, lezen we.
“Ik heb nu een paar keer mogen samenwerken met Ruben , en hij heeft het hart wel op de juiste plek hoor”, laat Annelies Schetters nog weten.
En dat is zo hoor, wees maar zeker dat Ruben Van Gucht heel wat kwaliteiten heeft, alleen komt dat bij ‘De Verraders’ niet meteen naar boven.
