.
Sabine Hagedoren

Sabine Hagedoren: “Je kan daar je grenzen verleggen”

Ze zwom heel wat watertjes door

We kennen Sabine Hagedoren natuurlijk van het weerbericht bij VRT, maar voor het eerst duikt ze ook op bij VTM in ‘Kungfu Helden’. Tijdens deze reis ging ze op zoek naar zichzelf en leerde ze zichzelf beter dan ooit kennen.

Sabine is een doorzetter en heeft in haar leven al heel wat watertjes doorzwommen. Een snelle opgever is ze nooit geweest en dat heeft ze ook in Zuid-Korea gemerkt, waar het programma werd opgenomen.

“Ik heb daar gemerkt dat je zeker in het fysieke je grenzen kan verleggen, ook al was ik de oudste deelnemer. Elke dag is er wel een moment dat je geest zegt: 'Het gaat niet meer', maar dan merk je dat je er toch nog een rondje bij kan doen”, zegt ze in Dag Allemaal.

Tijdens de reis had Sabine het erg moeilijk om hulp te aanvaarden. Ze heeft al heel snel geleerd om zelfstandig te zijn, en dat trok ze ook door in het programma.

“Praktische karweitjes... dan keek ik eerst op YouTube om een oplossing te zoeken in plaats van anderen lastig te vallen. Hulp vragen was de allerlaatste stap. Terwijl daar niets mis mee is, dat is voor mij nog duidelijker geworden.”

Bio van Sabine Hagedoren

Meer Over:

Sabine Hagedoren