.
Sergio

Sergio Quisquater: “Misschien heeft het te maken met de ouderdom”

Hij wordt niet meer gedraaid

Het was al een tijdje geleden dat we Sergio Quisquater nog zagen verschijnen op televisie. Maar hij dook wel op als een van de BV’s die zich liet transformeren tot dragqueen in ‘Make Up Your Mind’.

In Story vertelt Sergio waar hij de voorbije periode allemaal mee bezig is geweest. Hij heeft in elk geval niet stil gezeten.

“Ik heb nog altijd meer dan genoeg werk, heel veel optredens. Op 17 april geef ik trouwens mijn verjaardagsconcert - ik verjaar eigenlijk pas op 5 juli, maar soit - in Roeselare, dat is uitverkocht. Ik heb recent nog twee singles uitgebracht, maar de vraag is altijd: gaat de radio het draaien of niet? Meestal is het nét niet. Om een of andere reden vis ik achter het net, misschien heeft het te maken met de ouderdom. Er is een tijd van komen en van gaan.”

Mocht Sergio nog een leuke aanbieding krijgen, hij zou zeker overwegen om nog iets te doen voor televisie. Maar als er geen aanbieding komt, is het ook goed.

“Ik ben tevreden met wat ik nu heb. Ze mogen van mij zeggen wat ze willen, ik heb om en bij de 150 optredens gedaan vorig jaar, en dat voor iemand van zestig. Mijn lichaam heeft zwaar afgezien de vorige jaren, van die fysiek zware tv-programma's kan ik zeker niet meer aan.”

Bio van Sergio

Meer Over:

Sergio