.
Sylver, Silvy De Bie, Wout Van Dessel

Silvy De Bie: “Zo push je jezelf om te blijven groeien”

Niet altijd makkelijk

Als Silvy De Bie iets doet, wil ze het goed doen. Ze altijd heel kritisch voor zichzelf en vindt het nooit goed genoeg. Dat is een mooie eigenschap, maar je kan het jezelf op die manier ook best lastig maken. Al vindt Silvy van niet.

“Zo push je jezelf om te blijven groeien. Ook thuis ben ik een perfectionist. In m'n kleerkast hangt alles op kleur gesorteerd en ik ben een poetsfreak. En in m'n agenda moet alles op punt staan. Ik ben liever een uur te vroeg dan één minuut te laat. Die structuur geeft rust in m’n hoofd”, zegt De Bie in Dag Allemaal.

Haar collega Wout bij Sylver is iets rustiger van aard. Al kan hij ook erg kritisch zijn wanneer het over zijn werk als dj gaat.

“Wij vullen elkaar perfect aan. Van dag één voelt het alsof wij broer en zus zijn. We zijn altijd met de voetjes op de grond gebleven. Wout en ik vertrouwen elkaar blindelings. Op 25 jaar hebben wij drie keer een discussie gehad, zelfs geen ruzie.”

Bio van Silvy De Bie

Meer Over:

Silvy De Bie