
Tess Goossens: “Het is allemaal nog heel onschuldig”
Als je iets wil weten over de liefde, dan kan je misschien aankloppen bij Tess Goossens. Zij lijkt een pro te zijn in de liefde. Ze is ook al 15 jaar samen met haar man.
De twee hebben ook twee kinderen Carlotte en Ferran. Zij zijn 10 en 8 maar zijn ook al bezig met een liefje.
“Carlotta heeft al een paar jaar een vriendje en Ferran is toch ook al een tijdje samen met zijn liefje. Dat is natuurlijk nog allemaal heel onschuldig, maar zo schattig om te zien. En ze zijn heel trouw in hun relaties”, lacht Tess in Story.
Wat helaas ook bij de liefde hoort is liefdesverdriet. Daar worden de kinderen van Tess gelukkig nog niet mee geconfronteerd. Al zal dat er wel ooit een keertje van komen.
“Het liefst van al zou ik dat verdriet willen overnemen, want als mama wil je je kinderen niet ongelukkig zien. Maar we hebben het allemaal wel eens moeten doorspartelen. Al mag ik van geluk spreken. Mijn hart is maar één keer gebroken geweest en daar heeft de pers uitgebreid over geschreven.”