.
Vanya Wellens
zaterdag 11 april 2026

Vanya Wellens: “Dat geeft mij juist meer rust”

Daar trekt ze zich aan op

Het laatste wat we kunnen zeggen is dat we in een vredevolle wereld wonen. Overal is er oorlog, onrust, ruzie en nergens lijkt het nog goed te gaan.

Het is dan ook niet verwonderlijk dat ouders zich zorgen maken over de wereld waarin hun kinderen moeten opgroeien.

“Ik probeer de dingen zo positief mogelijk te bekijken, voor mijn kinderen. Zolang k er ben voor hen, komt het wel goed, heb ik het gevoel”, zegt actrice Vanya Wellens in Story.

Om gerust te zijn en te weten wat er speelt in de wereld, kijk Vanya dagelijks naar ‘Het Journaal’ en probeert ze ook regelmatig naar ‘De Afspraak’ te kijken.

“Het geeft mij juist rust om mee te zijn met wat er allemaal gebeurt. Toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werd ik heel angstig door naar het nieuws te kijken. Maar ik heb geëerd om daarmee om te gaan.”

Maar gelukkig vindt ze ook veel rust en geluk bij haar kinderen. Ze kan genieten van de kleine dingen en om die met hen samen te doen.

“Ik krijg ook een veilig gevoel van een dak boven mijn hoofd te hebben. Nergens beter dan thuis.”

Bio van Vanya Wellens

Meer Over:

Vanya Wellens