Viktor Verhulst deelt jeugdervaring met Samson
In ‘Brieven aan Samson’ duikt Viktor Verhulst nostalgisch in de fanmail die Samson en Gert in de jaren 90 mochten ontvangen en zoekt hij dertig jaar later de schrijvers van deze brieven op.
Wanneer de reporter van het Nieuwsblad aan het tv-gezicht vraagt of hij en zijn zus Marie ooit brieven hebben geschreven naar Samson en Gert, geeft hij aan dat dit niet het geval is.
“Maar we hebben wel eens een tekening gemaakt voor een kerstshow. We vonden het leuk als kind om papa dan te verrassen en om mee aan het podium te staan”, klinkt het.
Wel merkt Viktor op dat er in zijn jeugdjaren twee verschillende Gertjes waren voor hem. “Thuis was hij papa, op tv was hij Gert van Samson.”
De presentator merkt dan ook op dat hij Samson en Gert destijds beleefd heeft zoals elk ander kind en dat ook hij altijd trouw voor de buis zat.
Samson-worst, dat heeft Viktor dan weer niet zoveel gegeten. “Ik herinner me niet echt dat we veel Samson-worst hebben gegeten. 't Is ook niet zo dat we thuis op een hele berg merchandise zaten. Wel weet ik nog dat ik een klein, hard, superongezellig poppetje had dat ik overal mee naartoe nam”, besluit hij.