Zondag start laatste seizoen van Knokke Off
Het derde en laatste seizoen van de populaire fictiereeks Knokke Off heeft in geen tijd VRT MAX veroverd en zet dat succes nu onverstoord verder op VRT 1. Bovendien krijgen fans ook een unieke blik achter de schermen met Making Knokke off op VRT MAX, alsoff ze er zelf bij waren.
De start van Knokke off 3 op VRT MAX was ronduit indrukwekkend. In de eerste week alleen al was het seizoen goed voor 3,1 miljoen starts, wat neerkomt op meer dan 1,1 miljoen gekeken uren. Zondag 5 april groeide zelfs uit tot een historische dag voor VRT MAX: nog nooit werd er op één dag zoveel gekeken en geluisterd via het platform. De combinatie van het langverwachte nieuwe seizoen van Knokke off met de Ronde van Vlaanderen stuwde de audio- en videoconsumptie tot meer dan een miljoen uur op één dag.
Na het sterke streamingstartschot maakt Knokke off 3 zich klaar voor de lineaire tv-première. Vanaf zondag 19 april om 20.50 uur is de serie wekelijks te zien op VRT 1, met twee afleveringen per week. Het derde seizoen telt acht afleveringen en loopt tot en met zondag 10 mei.
Op het kanaal van Ketnet wordt het derde seizoen ook uitgezonden met audiodescriptie. Daar starten op zondagavond telkens twee afleveringen om 21.15 uur. Ook op VRT MAX is Knokke off volledig beschikbaar met audiodescriptie.