Alle meiden gaan vreemd in Temptation Island
Vrouwen vinden troost bij verleiders.
De beelden van het laatste kampvuur sloegen vooral bij de mannen in als een bom. We zijn 9 dagen ver in Temptation Island. Vooral Herbert heeft een nacht wakker gelegen van de beelden die hij van zijn brave Jolien te zien kreeg. Herbert heeft zich tot hiertoe ingehouden maar nu hij de lesbische kussen van Jolien gezien heeft, wil hij wraak nemen. Herbert is een man van zijn woord en verleidster Danyla is getuige van een vrijpartij. Saartje en Herbert hebben het in de badkamer gedaan, ver weg van de camera’s dus. Saartje glundert uiteraard want zij heeft haar zin gekregen.
Lisa kreeg tijdens het vorige kampvuur beelden van een voorbeeldige Merijn te zien. Zij maakt zich geen zorgen en verklaart voor de camera dat zij hem keihard gaat verwennen als ze terug samen zijn. Pommeline is volgens Lisa geen concurrentie. Maar Merijn heeft de beelden van zijn vriendin niet zo goed onthaald. “Ik denk dat ze de controle volledig kwijt is”, klinkt het. Lisa gedraagt zich voor de camera goed maar buiten beeld is Lisa toch niet zo braaf. Merijn wil zich dan ook niet langer aan de afgesproken regels houden en dat is spek naar de bek van verleidster Pommeline. De grens is overschreden, zij voelt zich dan ook euforisch met haar overwinning. En Merijn? Die heeft er geen spijt van. Als Lisa in haar resort als Beyoncé mag leven, dan mag hij toch wel Jay-Z zijn, niet? En of Merijn Jay-Z is. De beelden die Annelien bij heeft van Merijn zijn verre van positief. Merijn in het zwembad, kussend en knuffelde met een verleidster beuken er bij Lisa keihard in. Lisa moet bijna overgeven omdat ze het zo vies vind dat een andere vrouw op haar Merijn zit. Verleider Karim is er als de kippen bij om Lisa te troosten. Ook de andere meiden begrijpen niet waarom Merijn zover gegaan is. De dames beseffen niet wat Merijn te zien heeft gekregen bij het meest recente kampvuur. Lisa doet een harde uitspraak: zij gaat Merijn vermoorden bij het volgende kampvuur. “Jullie moeten echt een bodyguard bij hem zetten, ik ken mijn eigen kracht niet als ik hem zie”.
Lisa en Giuseppe scheuren tegen elkaar aan maar het is Alex die het feestje verpest. “Het is de eerste avond dat ik echt heb genoten”, glundert Lisa. En ook Lisa plooit voor haar lustgevoelens. Maar ook Merijn en Pommeline laten hun lusten volledig gaan. De band tussen die twee kan gewoon niet intiemer.
Alle koppels – voor zover die er natuurlijk nog zijn – hebben het moeilijk. Ook Jolien, de vriendin van Herbert, wil dat er snel een einde komt aan dit avontuur. Zij wil haar vriend liefst zo snel mogelijk knuffelen en spreken. Want ook Jolien heeft dingen gezien die ze liever niet had gezien. Maar dan heeft zij het ergste nog niet gezien. Na het laatste kampvuur gingen alle remmen los bij de mannen en die beelden wil Annelien de vrouwen niet onthouden. Jolien en de andere meiden trekken grote ogen als ze Herbert bezig zien en horen. Hij praat met weinig tot geen respect over Jolien. En ook Jolien weet niet wat ze Herbert misdaan heeft. Jolien is kapot van verdriet. Zes jaar is ze samen met Herbert, de andere meiden voelen de pijn van Jolien. Jolien wil liefst van al een goede babbel hebben met haar Herbert. Ze heeft niet echt iets gezien op de beelden maar vreest dat er bij de dreamdate wel wat zou kunnen gebeuren tussen Saartje en Herbert. Herbert heeft spijt van wat er gebeurd is en overweegt om Saartje niet mee op dreamdate te nemen. In het andere resort biecht Jolien haar ware gevoelens op tegenover Karim. Even later verdwijnen zij uit beeld. De twee beweren dat er alleen gekust werd maar is dat wel zo?
Jefferson is not amused met de beelden van zijn Lize. Hij richtte dan ook zijn pijlen op Natasja. Die twee sliepen samen maar verder dan zoenen kwamen zij niet. Nog niet… Jefferson nam de borsten van Natasja vast maar daar zal Lisa niet van wakker liggen want wat haar betreft is haar relatie al lang over en uit. Lize kan het goed met Ken vinden en ook daar begint één en ander te bloeien. Ken beseft dat Lize steeds meer toenadering tot hem zoekt. De beelden die Annelien voor Lize heeft komen niet hard aan. Lize heeft in haar hoofd dan ook al gebroken met Jefferson. “Hij was alles voor mij. Ik was er al klaar mee maar het doet nog altijd pijn. Maar het is ok, snap je?” Lize heeft zich tot hiertoe altijd ingehouden met Ken. Ze had teveel respect voor Jefferson maar Lize besluit om zich niet langer in te houden. Die avond kussen ze intenser dan ooit tevoren. Jefferson zit niet langer in het hoofd van Lize. “Soms klopt het gewoon, ik ben echt wel blij met Ken”, vertelt Lize. En dat haar woordenoprecht zijn, werd in de aflevering van woensdag duidelijk: in de slaapkamer vrijen Lize en Ken. En het is overduidelijk dat we twee tortelduifjes intens en lang van elkaar genieten. “Alle spanningen van de afgelopen dagen kwamen eruit. Het ging niet slecht maar het was wel explosief. Fuck, dat was lekker”, reageerde Ken. En ook Lize geeft de volgende dag toe dat ze zich in zichzelf had vergist.
En hoe zit het met Rosanna en Niels? Rosanna bracht de nacht met verleider Alex door. Ook daar bestaan geen beelden van maar de geluiden spreken voor zich. Gek genoeg vertelt Rosanna dat Niels met zijn pik denk en dat hij dat gerust mag doen want Rosanna wil hem niet meer. En net die nacht sliep Niels netjes alleen in zijn bed. Hij heeft spijt van die ene wilde avond en hij hoopt nog een kans met Rosanna te krijgen. Wanneer Annelien vertelt dat er ook voor Rosanna beelden zijn, vreest zij dat ze Niels zal zien vrijen met één van de verleidsters. Rosanna heeft voordat ze ook maar één beeld heeft gezien hartkloppingen. Maar de beelden van Niels zijn bijzonder positief. Niels ligt – raar maar waar - niet in bed met verleidster Parastoo en vertelt positieve woorden over zijn Rosanna. En toch huilt Rosanna maar of het tranen van geluk zijn is nog maar de vraag. “Hij is ook gek op mij”, vertelt Rosanna aan Annelien. “Maar zijn piemel zit in de weg”. Rosanna kan de eerdere beelden niet uit haar hoofd krijgen. Niels wil alles op alles zetten om zijn Rosanna terug te krijgen. Hij beseft dat hij ver is gegaan. Maar nog niet zover als zijn Rosanna. Zij en Alex worden steeds closer. En Rosanna kan zich niet meer bedwingen… Alex hoeft de bal maar binnen te koppen.
Niels laat Parastoo op de dreamdate links liggen omdat hij de uitdaging uit de weg wil gaan. Maar daar is Parastoo niet echt blij mee. Wat Niels niet weet is dat Rosanna zich op dat moment amuseer met de pik van verleider Alex. Even later staan de twee pittig en intiem te kussen. Alex vult het gaatje van Rosanna, iets waar hij Niels bij de kennismaking voor had verwittigd. Wat een contrast met Niels die alleen de nacht door moet brengen.
Volgende week is er de dreamdate en ook dan belooft één en ander weer uit de hand te lopen.