Amber Piddington (Kids With Buns): “Ik kan daar erg gefrustreerd over zijn”
De verwachtingen liggen hoog voor Amber Piddington van Kids With Buns bij ‘De Slimste Mens Ter Wereld’.
Meedoen aan het programma is een mooie opportuniteit voor iedereen die wordt uitgenodigd. Maar voor Amber is het veel meer dan dat.
“Ik ben zo veeleisend voor mezelf dat ik achteraf gefrustreerd kan zijn over details, ja. Donderdag gaf ik de premier van het Verenigd Koninkrijk bijvoorbeeld niet mee, terwijl ik het antwoord eigenlijk wel wist. Dat is echt een onhebbelijk kantje van mij. Ik hoop alleen maar dat zoiets niet slecht overkomt op televisie”, lacht ze in De Morgen.
Het lijkt elke keer weer een vermakelijke quiz te zijn. Eentje waar je geen stress voor hoeft te hebben. Maar bij Amber raasde de adrenaline door haar lijf.
“Zwaarder dan bij een concert misschien. Ook omdat ik besef wat dit kan doen voor Marie en mij. Ik wil niet per se een tv-persoonlijkheid worden, maar ik dacht dat het geen kwaad zou kunnen voor de groep.”
Tijdens de quiz is Amber erg veeleisend voor zichzelf. Maar dat is bij de muziek niet anders.
“Je kunt eindeloos blijven schaven aan je liedjes tot je knettergek wordt, hè? Gelukkig heb ik Marie die mij soms zegt: stop, het is echt goed zo. Dat heb ik nodig.”