.
Ann Van Elsen

Ann Van Elsen: “Pas toen kon ik het overbrengen naar mijn kinderen”

Het begon bij zichzelf

Wie naar radiozender Joe luistert, die heeft Ann Van Elsen wel al een keertje aan het werk gehoord. Elke zondagochtend presenteert ze ‘Viva La Vida’, waarin ze praat met een bekende gast over de dingen die het leven de moeite waard maken.

Door te praten met haar gasten is de kijk van Ann op geluk toch wel wat veranderd. Vooral het verhaal van Kürt Rogiers liet indruk na.

“We zeggen vaak dat het leven pas begint op je 50ste, maar wanneer we tussen de 60 en 70 zijn, denken we al de laatste fase van ons leven in te gaan. Op een feest kwam er een dame naar Kürt toe en vertelde dat de periode waarin je je geen zorgen meer hoeft te maken over je ouders én de kinderen het huis uit zijn, waarschijnlijk de gelukkigste jaren van je leven zijn”, zegt ze in Primo.

Voor Ann was die uitspraak een enorme eyeopener want op die manier had ze het nog nooit bekeken. En ook het verhaal van Stan Van Samang over zijn onrustige zoon voelde herkenbaar aan.

“Hij heeft last van woede-uitbarstingen, dat voelde voor mij ook herkenbaar, omdat ik met Jackie-Lou een pittige dochter heb. Maar eerlijk gezegd was ik vroeger als moeder zélf onrustig en soms een blaffende hond. Pas toen ik de rust bij mezelf vond, kon ik die overbrengen op mijn kinderen.”

Bio van Ann Van Elsen

Meer Over:

Ann Van Elsen