Big Brother-winnaar voor de negende keer veroordeeld!
De politierechter heeft de winnaar van de eerste Belgische Big Brother opnieuw veroordeeld lezen we op de website van Het Laatste Nieuws.
Die winnaar kent iedereen in Vlaanderen: Steven Spillebeen, beter gekend als Spillie. De man die in 2000 met 5 miljoen naar huis ging - wat waren toen helaas nog geen euro's - is door de rechter veroordeeld wegens dronken rijden.
De 49-jarige Spillebeen verloor eind 2023 de controle van de Tesla en kwam tegen een paal terecht. Spillebeen raakte lichtgewond en mocht blazen. Het resultaat pas positief, hij had dus gedronken. Volgens Het Laatste Nieuws gebeurde het ongeval amper 7 weken na een eerdere veroordeling wegens opnieuw rijden onder invloed.
Maandag is Spillebeen veroordeeld tot een rijverbod van 6 maanden waarvan 45 dagen effectief. Verder moet hij 1.600 euro boete betalen en moet hij een alcoholslot in zijn wagen laten installeren en dat voor één jaar. Bovendien moet Spillebeen volgens Het Laatste Nieuws zijn vier proeven terug afleggen voor hij terug met de wagen mag rijden.