Steven Spillebeen: “Plots was ik een celebrity”
Het eerste seizoen van ‘Big Brother’ heeft van de toenmalige kandidaten echte BV’s gemaakt. Hun populariteit was ongezien en zelf hadden ze de impact ook serieus onderschat.
“Ik weet nog dat ik na mijn winst bij mijn toenmalige vriendin in Antwerpen bleef slapen. De volgende ochtend wandelde ik via de Meir naar een bakker: meteen twintig, dertig mensen achter me aan. Tegen dat ik mijn pistolets had gekocht, stond er twee- à driehonderd man buiten aan die bakkerij. Ik zeg: wuk is me dat hier? Ommeteké was ik een celebrity”, zegt winnaar Steven Spillebeen in Humo.
Voor Steven, Jeroen Denaeghel en Bart Van Opstal was meedoen met het programma een groot avontuur. Steven zou er nu nog altijd geen neen tegen zeggen.
“Ik zou eigenlijk nu nog weleens willen meedoen, maar dan met de tien creatiefste mensen die ooit in het huis hebben gezeten, internationaal dan. Maar niet voor 10.000 euro, hè. Voor een miljoen.”