.
Gene Thomas
dinsdag 29 september 2026 18:00

Deze bv's trekken naar de Provence

En dat voor tv-opnames

Na het succes van de eerste twee seizoenen zijn vandaag de opnames van het derde seizoen van Bon Appétit gestart. Njam!-chefs Jeroen De Pauw en Wim Ballieu trekken opnieuw naar Frankrijk voor een nieuwe reeks vol culinaire ontdekkingen, bijzondere ontmoetingen en vooral veel gezelligheid.
Bon Appétit is opnieuw een smakelijke samenwerking tussen njam! en Proximus en is vanaf eind november te zien op Pickx+ en njam!.

Dit seizoen krijgen Wim en Jeroen opnieuw bijzonder gezelschap. Zanger Gene Thomas, model en onderneemster Astrid Coppens, actrice Sien Eggers en acteur Herman Verbruggen reizen met de chefs mee en laten zich culinair in de watten leggen.

Elke aflevering staat één gast centraal. Wim en Jeroen leggen hun gast een hele dag culinair in de watten en laten zich daarbij inspireren door zijn of haar favoriete smaken en gerechten. Zo geven ze onder meer een verrassende twist aan een lievelingsgerecht terwijl er aan tafel en tussendoor tijd is voor mooie verhalen, nostalgische herinneringen en fijne gesprekken.

De vijfde en laatste aflevering wordt een echt feest! Daar halen de chefs nog één keer alles uit de kast om hun gasten te imponeren. Er staat Herman, Sien, Astrid en Gene een nostalgisch culinair avontuur te wachten deze week!

Bon Appétit - Provence – vanaf eind november te bekijken op Pickx+ en op njam!.