.
Ellen Callebout
woensdag 27 mei 2026 07:20

Ellen Callebout: “Het kost me teveel energie”

Ze moet goed opletten

Ellen Callebout kan er niet meer om heen: de vijftig komt dichterbij. Maar ze voelt zich og lang geen vijftig.

“Ik krijg wat grijze haartjes, dus ik kleur mijn haar. Ik laat af en toe een gezichtsbehandeling doen. Ik zorg goed voor mijn lichaam: ik doe cardio en pilates en ik wandel twintig kilometer per week”, vertelt ze aan Nina.

Ze probeert ook gezond te leven en dat is nodig. Want het is niet meer zoals twintig jaar geleden toen ze nog alles kon eten en drinken wat ze wilde.

“Als vegetariër eet ik veel vers fruit, groenten, eieren en andere vormen van proteïnen. Slechts twee keer per week drink ik alcohol, en met mate. Het verteren kost me te veel energie.”

En ook in haar hoofd probeert Ellen rust te vinden. Zo overloopt ze elke dag, ’s avonds in haar bed, haar dag.

“Waar ben ik dankbaar voor, waar heb ik spijt van? Ik geef mezelf punten om het de volgende dag anders of beter te doen.”

Bio van Ellen Callebout

Meer Over:

Ellen Callebout