
Copyright
© VTM
donderdag 13 maart 2025
Gerd de Ley: “Hier is mijn laatste halte”
Hij is realistisch
Gerd de Ley zijn naam doet misschien niet meteen een belletje rinkelen, maar zijn gezicht zullen velen wel herkennen uit tientallen televisieseries.
Vorig jaar kwam Gerd ten val, brak hij acht ribben en na zijn verblijf in het ziekenhuis werd hij naar een woonzorgcentrum gebracht.
“'Mijn laatste halte, maar ik mag niet klagen. Het bevalt me. Mijn kortetermijngeheugen doet het niet meer goed, maar een beetje vergeten is niet zo erg”, lacht hij in Primo.
Het is niet de eerste keer dat Gerd ten val is gekomen. Het gebeurde eerder al, enkele jaren geleden. Hij viel toen op de tramrails in Antwerpen.
“Sindsdien gebruik ik een rollator. Niet omdat ik die nodig heb, maar omdat ik niet wil vallen. Ik kan nog stappen, maar ik neem geen risico's.”