Copyright
© Angelo Moretti
zondag 12 oktober 2025
Greet Rouffaer: “Ik keerde elke keer weer terug”
Ze was niet afgeschreven
Greet Rouffaer zal 30 oktober 1997 niet snel meer vergeten. Die dag bevindt ze zich in een mobilhome in Knokke-Heist, waar ze zich aan het voorbereiden is voor de opnames van ‘Wittekerke’.
In haar mobilhome ontploft een gasfles en Greet raakt zwaar verbrand aan haar handen en gezicht. Ze ontsnapt aan de dood.
Greet vreesde voor haar carrière en moest zelfs een rol in een Franse politiereeks laten schieten. Maar ook in Vlaanderen zou het niet simpel worden. Ze kampte met heel wat fysieke en psychologische uitdagingen, schrijft Tv Familie.
“Na m'n ongeval wou ik zó hard tonen dat ik niet afgeschreven was. Ik ben een paar keer uit de schijnwerpers gestapt, maar ben ook elke keer weer teruggekeerd.”
