Hanne Verbruggen: “Ik ben nog niet verslaafd”
Niet alleen de kinderen zijn enthousiast over de K3 Regenboogwereld die er nu in Roblox te vinden is, ook de meisjes van K3 zelf zijn erg enthousiast over het platform dat ze er hebben gekregen.
“Je kan er met vriendjes afspreken, spelletjes spelen, er zit veel creativiteit en muzikaliteit in, het is echt K3, maar dan digitaal”, zegt Julia Boschman aan Nieuws247.
De meisjes zijn zelfs zo enthousiast dat ze misschien moeten toegeven dat ze zelf ook wel op Roblox te vinden zullen zijn.
“Ik ben nog niet verslaafd, maar ik vind het wel heel erg leuk. Het is gewoon tof dat wij K3 nog meer tot bij onze fans kunnen krijgen.”
Het is natuurlijk altijd een beetje zoeken over hoe K3 dichterbij de fans kan komen. Er zijn natuurlijk shows en zo, maar ze waren op zoek naar nog iets extra.
“Nu kunnen ze van alles genieten wat wij doen. Dat in de vorm van leuke spelletjes in een heel kleurrijke wereld en vooral een heel veilige wereld, dat is gewoon supertof.”