.
Hanne Verbruggen, Klaasje Meijer en Marthe De Pillecyn van K3
donderdag 26 januari 2017

K3 heeft fantastisch nieuws

Iedereen dol op K3.


Hanne, Marthe en Klaasje zijn helemaal klaar voor hun eerste eigen K3-show! En ook de fans zijn er duidelijk klaar voor! Al meer dan 100.000 mensen hebben zich verzekerd van een ticket! Er werd dan ook beslist om 2 extra shows te spelen in Antwerpen : op vrijdag 7 april om 14u en 17u.

K3 is in de wolken met dit succes: “Dit hadden we nooit durven dromen! We geven zaterdag de aftrap in Gent, in een uitverkocht Flanders Expo, fantastisch! We brengen in primeur nummers van het nieuwe album Ushuaia en uiteraard ook onze allerbekendste hits! We zijn klaar om te knallen! ”

Het verhaal:

De kleuren van de regenboog zijn plotseling verdwenen! Zonder mooie kleuren kan K3 onmogelijk een vrolijke show geven. Met de hulp van Captain Space probeert K3 de kleuren terug te halen op de planeten Amoria, Smilus en Njammie. Maar daar is heel veel liefde, plezier en energie voor nodig… Gaat het K3 lukken om alle kleuren van de regenboog weer bij elkaar te krijgen?

De première is op zaterdag 28 januari 2017 in Flanders Expo Gent. Die dag zijn er ook enkele winnaars aanwezig. Dankzij Studio 100 TV wonnen zij een volledige K3 make-over en een ontmoeting met hun idolen. De reportage hiervan wordt vanaf 08/02 uitgezonden op Studio 100 TV!

Wegens groot succes zijn er extra K3-shows in Antwerpen: op vrijdag 7 april om 14u en 17u.

Voor meer informatie en tickets ga naar www.studio100.com

Bio van K3

Meer Over:

K3