Karen Damen: 'nee, ik ben niet zwanger'
Bericht van Karen Damen zorgt voor heel wat speculatie.
Vrijdag in de vooravond liet Karen Damen via Instagram weten dat zij om 18 uur iets zou aankondigen. Heel wat volgers dachten dat Karen Damen zwanger was en dat ze dat nieuws zou aankondigen, maar dat ontkende de zangeres en actrice al snel.
Karen Damen heeft de afgelopen dagen niet stilgezeten. Haar man Antony kwam afgelopen week op het idee om 'Karentaine' te lanceren, een online programma waarin Karen elke week gasten in haar tuin ontvangt en met hen gedurende pakweg een uur praat over de dingen des levens. Karen zag dat idee best wel zitten en zette het licht op groen. In sneltempo werd er een tent in de tuin van Karen Damen gezet, er werd licht en geluid besteld, één en ander zou ook live te volgen zijn op het internet. Vrijdagavond om 21 uur gaf Karen Damen de aftrap voor aflevering 1 van 'Karentaine', haar eerste gasten waren Kato en Tom Dice ofwel The Starlings.
Karen Damen had geen uitgewerkt script voor haar gesprek met The Starlings, er werd dan ook over alles en nog wat gebabbeld. De fans reageerden enthousiast op YouTube en Facebook. Gemiddeld keken er zo'n 1.500 mensen naar het programma, niet slecht voor iets wat amper op voorhand werd aangekondigd. Karen wil in 'Karentaine' elke vrijdagavond om 21 uur nieuwe gasten ontvangen. Hieronder kan je aflevering 1 herbekijken via YouTube, al is dit niet de volledige uitzending. Helaas was er een technisch probleem met YouTube, maar dat werd al bij al snel opgelost.
