Kürt Rogiers: “Hier wordt alles besproken”
We begrijpen dat veel ouders jaloers zijn op Kürt Rogiers en zijn vrouw Els wanneer zij vertellen dat hun dochters nog altijd graag met hen op reis gaan.
Geen enkele ouder zegt hier natuurlijk nee tegen en Kürt en Els hebben hun dochters er nog heel graag bij.
Binnen de familie Rogiers komen ze allemaal goed overeen. Ook wat betreft orde en netheid zitten ze op één lijn. Het moet allemaal spik en span liggen.
“Maar we hebben één tafel in huis, die is echt afgeleefd. Die tafel heeft mijn schoonvader nog gemaakt, we hebben ze al 25 jaar. Hier is huiswerk op gemaakt, is op geknutseld en geleefd, wordt dagelijks op gegeten en worden de grote gesprekken gevoerd. Wij tafelen heel lang, en alles wordt hier besproken”, zegt Rogiers in Primo.
Niks is taboe binnen de familie en alle onderwerpen kunnen aan bod komen. En dat is soms ook gewoon echt nodig.
“Met hetgeen tegenwoordig in de wereld aan het gebeuren is, wordt het steeds belangrijker om te praten met je kinderen. Mensen die dat niet doen gaan op een dag de rekening gepresenteerd krijgen, vrees ik.”

