Laura Lynn: “Dat sloeg in als een bom”
Laura Lynn is vaak bezig met de dood. Ze is er bang voor en weet niet wat haar te wachten staat. Ook al is ze nog jong, ze beseft dat het plots voorbij kan zijn. Kijk maar naar Margriet Hermans.
“Dat nieuws sloeg echt in als een bom. Verschrikkelijk. Het is eigenlijk niet te vatten. Ik ga haar warmte, liefde en aanwezigheid enorm missen. Gezond zijn, leuke dingen kunnen doen, tijd kunnen doorbrengen met de mensen die je graag ziet”, zegt ze in Story.
Een collega die zo vroeg sterft, leuk is het alvast niet. En het doet Laura nog iets meer nadenken over het leven en over het feit dat ze meer moet gaan genieten.
“Sommige mensen vinden reizen het mooiste wat er is, maar voor mij hoeft dat niet per se. Op een podium staan maakt mij gelukkig, dat voelt niet als werken.”
Op 18 juni is ze vijftig geworden. Ze mag ook terugblikken op een mooie carrière en op een mooi leven.
“Ik heb wel het gevoel dat ik een gelukkig leven heb gehad, met niet al te veel zware tegenslagen. Natuurlijk, iedereen krijgt klappen, en bij mij is dat ook zo geweest. Op het moment zelf denk je dat je er nooit doorheen raakt.”
