.
Aster Nzeyimana, Lize Feryn
maandag 10 maart 2025

Lize Feryn en Aster Nzeyimana verliezen ongeboren kindje  

Ze kijken hoopvol vooruit

Onlangs was Lize Feryn te gast in de podcast ‘Bijna Dertigers’ van Studio Brussel. Daar deed ze bij Fien Germijns en Thibault Christaensen een emotionele bekentenis.

Zo vertelt Lize dat zij en haar verloofde Aster Nzeyimana normaal deze zomer een kindje zouden krijgen.

“Maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te deken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, het is de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren. Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”

Zo’n miskraam is geen pretje en moet je als koppel en als individu een plaats geven. Dat ze niet alleen zijn in deze situatie gaf hen troost en steun.

“Natuurlijk blijft dat pijn doen, maar ik ben er realistisch in. Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt.”

Bio van Lize Feryn en Aster Nzeyimana