Luc Caals denkt aan André Hazes
André Hazes zou vandaag 63 geworden zijn....
Maandag 30 juni is de geboortedag van wijlen André Hazes. Het Amsterdamse muziek icoon zou dit jaar z'n 63ste verjaardag vieren, maar helaas was het hem niet gegund. André stierf tien jaar geleden en naar aanleiding hiervan brengt zanger/acteur en komiek Luc Caals een pakkend muzikaal eerbetoon.
Op zaterdag 20 september trekt Luc Caals naar de Lotto Arena in Antwerpen voor het eenmalige ‚Caals Zingt Hazes' concert. In aanloop naar dit gebeuren en ter nagedachtenis bracht Luc de voorbije dagen een bezoek aan het Hazes museum van West-Vlaming Martin Van Lierde. „Indrukwekkend hoeveel materiaal van Hazes Martin verzameld heeft. Telkens wanneer ik bij hem op bezoek kom in Lendelede ben ik nog meer onder de indruk van André Hazes. Martin had met André een diepe vriendschapsband en ik hoor hem altijd graag vertellen over vroeger. Zelf heb ik André een paar keer ontmoet, contacten die voldoende waren om een diepe indruk achter te laten De figuur van Hazes zal mij altijd intrigeren. Wat mij aanspreekt is niet alleen André z'n uitgesproken persoonlijkheid, vooral ook zijn muziek en liedjes zijn een muzikale erfenis die hij heeft achter gelaten om „u" tegen te zeggen", aldus Luc Caals. De zanger voegt er nog aan toe dat hij vooral Hazes niet wil imiteren tijdens zijn concert in Antwerpen. „Ik ga het concert beginnen met de typische Hazes hoed op mijn hoofd, maar vervolgens zet ik hem af en maak ik dat ook aan het publiek duidelijk. Hazes is betrokken bij het concert maar het gaat mij dan vooral om de muziek en de interpretatie die ik met mijn eigen live band zal geven aan de liedjes van Hazes. Het concert heet dan ook ‚Caals Zingt Hazes' en niet ‚imiteert Hazes'".
"Caals Zingt Hazes' vindt plaats op zaterdag 20 september in de Lotto Arena in Antwerpen. Tickets kunnen gereserveerd worden via www.teleticketservice.com of op 070/345.345.


