.
K3, Hanne Verbruggen, Marthe De Pillecyn, Julia Boschman
zondag 29 maart 2026 18:00

Marthe (K3): “Je wil weten waarover je spreekt”

Ze hebben het getest

Sinds kort heeft K3 een eigen ‘K3 Regenboogland’ op het platform Roblox. Een gamingplatform waar veel van onze kinderen op terug te vinden zijn.

De meisjes van K3 zijn ook jong geweest, of in elk geval jonger, en hebben ongetwijfeld ook games gespeeld.

“Op dit moment ben ik niet zo van de computerspelletjes. Maar vroeger, als kind, heb ik wel heel veel spelletjes op de computer gespeeld. Freddie Fish was een van mijn favorietjes”, zegt ze in Party.

Hanne is erg enthousiast over ‘K3 Regenboogland’ en is ervan overtuigd dat ze het zelf zou gespeeld hebben mocht ze een pak jonger zijn.

Zowel Hanne, Marthe als Julia hebben de game op voorhand ook uitgetest. Dat vonden ze zelf wel belangrijk.

“Om eens te zien: wat is dat eigenlijk? Want als je dat aan kinderen komt uitleggen, wil je wel een beetje weten waarover je spreekt.”

Bio van K3

Meer Over:

K3