Na nieuws over hartprobleem heeft Sergio nog slecht nieuws gekregen
Sergio deed ons afgelopen week schrikken met het nieuws dat hij hartproblemen heeft. Later deze week zou bekeken worden of en wat daaraan gedaan kan worden. De zanger heeft woensdag het spijtige nieuws gedeeld dat hij het eerstkomende halfjaar niet meer zal optreden.
"Beste vrienden,ik ben out tot mei 2026…Iedereen bedankt voor de steunberichten. Ik lees alles,maar reageer nergens op,omdat het onbegonnen is om iedereen van antwoord te dienen…", schrijft Sergio woensdagochtend op Facebook.
"Ik besef dat voor mij en mijn familie er een zware tijd staat te wachten, maar we vechten ons daar wel door…Oh ja,tot spijt van wie het benijdt,ik ga nog niet op pensioen…", lacht de zanger. Zijn humor is Sergio niet kwijt, dat zal nooit lukken.
Er is ook goed nieuws: "Dinsdag 4 november is het de release van mijn nieuw liedje..Sergio & Jana. Legends Never Die…Dit is geen promotiestunt gezien de omstandigheden, maar louter toeval", besluit Sergio.
Wij duimen alvast voor Sergio en hopen dat alles snel in orde komt.
