
Peter Van de Velde: “Puurs zal nooit meer hetzelfde zijn”
Het was een bijzonder emotioneel moment afgelopen weekend voor de cast van ’14-18: de musical’. Zij speelden er gisteren hun allerlaatste voorstelling.
Voor veel acteurs betekende het ook een definitief afscheid van het theater. Het Pop-Up theater in Puurs verdwijnt en er zullen alleen nog voorstellingen plaats vinden van ‘Tien Om Te Zien: De Musical’, daarna sluit het theater voorgoed zijn deuren.
Heel wat acteurs, waaronder Peter Van de Velde hebben de voorbije 7 jaar vaak mogen spelen in het pop-up theater. Voor hen is het extra emotioneel om afscheid te nemen.
“Bedankt Pop Up theater! Je was 7 jaar lang mijn tweede thuis”, schrijft Peter op Facebook en Instagram.
Peter speelde mee in onder andere ’40-45’, ’14-18’ en ‘Daens’ en heeft er dus heel vaak op het podium mogen staan.