Sergio: “Ze durven mijn naam niet op de affiche zetten”
Binnenkort mag Sergio zijn 60ste verjaardag vieren. De zanger is nog geen moment uit de spotlights geweest en toch zijn er veel mensen die zich afvragen waar de zanger allemaal mee bezig is.
“De laatste jaren komen veel mensen me vragen wat ik nog doe tegenwoordig. Dan zeg ik: 'Zingen, liekes schrijven!' - 'Ah, nog altijd?' - 'Ja, nog altijd!' Meer dan ooit zelfs, want sinds ik mijn eigen management doe, zes jaar nu al, draait mijn winkel als een hoe-heet-het. Ik heb het gat in de markt gevonden, hè”, klinkt het in Humo.
Sergio krijgt vaak te maken met mensen die een artiest willen boeken voor een privé-evenement. Die mensen hebben vaak slechte smaak en komen daardoor bij hem terecht.
“En zo sta ik dan mijn ding te doen op bedrijfsfeestjes, verjaardagen, huwelijken, diamanten bruiloften en 't dees en 't geen. Vaak ook als verrassingsgast - ik denk dat ze mijn naam niet op de affiche durven te zetten uit schrik dat de helft niet komt opdagen.”
