.
Kürt Rogiers
maandag 30 maart 2026

Kürt Rogiers: “Ik moet er bijna om lachen”

Hij is er tevreden mee

Het is met een reden dat Kürt Rogiers de George Clooney van Vlaanderen wordt genoemd. Hij is een nog altijd erg knappe man en weet nog altijd heel veel vrouwen te charmeren met zijn looks.

“Ik heb er nog altijd geen moeite mee om in de spiegel te kijken. Ik heb ook geen moeite met het aftakelingsproces. Als ik 's morgens opsta en ik zie mezelf in de spiegel staan - in mijn onderbroekje en mijn haren in alle windrichtingen -, dan moet ik er bijna mee lachen”, lacht hij in Primo.

Kürt is natuurlijk niet meer die jonge gast van vroeger. Maar hij moet ook gewoon toegeven dat hij veel slechter oud had kunnen worden.

“Wat het spirituele betreft sta ik veel verder dan de jonge gast die glorieus op het strand paradeerde, dus in die zin kan ik mezelf zéker aankijken in de spiegel. Ik ga niet zeggen dat ik een heilige ben, maar ik vind wel dat ik zeer correct ben tegenover mezelf en tegenover anderen.”

De acteur mag gerust zeggen dat hij goed ouder wordt en dat hij het veel slechter had kunnen treffen.

“Maar als je 55 bent, krijg je allerlei soorten kwaaltjes, zoals last in de heup en wat uitstraling in het been en het bekken. Ik onderga nu volop onderzoeken, want ik wil eindelijk wel eens weten wat er precies scheelt.”

Bio van Kürt Rogiers

Meer Over:

Kürt Rogiers