
Shania Gooris: “Ik let heel goed op wat ik draag”
Als vrouw in de showbizz, het is niet altijd gemakkelijk. Ook niet voor Shania Gooris. Zij is al vaker geconfronteerd met heel foute opmerkingen.
“Bij VTM hebben ze het ook al gemerkt: posten ze een foto van mij, dan verschijnen er in geen tijd vieze comments onder. Als mama of papa een foto van Kenji delen voor zijn verjaardag, dan schrijven mensen 'Knap ventje' en 'Gelukkige verjaardag'. Doen ze hetzelfde met een foto van mij, dan is het meteen Hete Shania', 'Wat hebt gij toch een hete dochter' en vragen ze 'hoeveel schapen' papa voor mij wil hebben”, zegt ze in De Morgen.
Jammer om te horen dat het er soms zo erg aan toe gaat. Ook bij elk seizoen van ‘Expeditie Gooris’ werd het seizoen na seizoen heviger.
“Daarom ben ik liever niet te veel in de media aanwezig. En als ik het wel doe, zoals in Dancing with the Stars, let ik heel goed op wat ik draag.”