.
Annie Geeraerts
vrijdag 28 november 2025

Slecht nieuws voor de bomma in Familie?

Ziekenhuisopnames…

Er lijkt weer onheil op komst te zijn bij ‘Familie’. Wanneer we de figuratiewebsite raadplegen zien we dat er binnenkort weer ziekenhuisopnames plaatsvinden.

Er is nog altijd niemand zwanger in de reeks, dus voor een plezante gebeurtenis zal het helaas niet zijn.

Misschien gebeurt er wel iets met de bomma en beland ze in het ziekenhuis? Gezien haar leeftijd zou het natuurlijk altijd wel eens kunnen zijn dat haar iets overkomt.

Of komt de ware aard van Rube dan toch naar boven en belooft hij niet veel goeds voor de personages?

Iets waarschijnlijker is misschien wel dat het met de verhaallijn van Tijs en Jelle te maken heeft. De voorbije weken zagen we Jelle Tijs volgen tot in het ziekenhuis en zagen we Tijs op bezoek gaan bij een nog onbekend iemand.

Die verhaallijn moet zeker nog een vervolg krijgen, dus het zou zomaar kunnen dat daar binnenkort opnames voor zijn.

Wat er uiteindelijk staat te gebeuren, dat ontdekken we binnen enkele weken.

Bio van Annie Geeraerts