.
Sven Ornelis
zaterdag 27 september 2025

Sven Ornelis merkt groot verschil op

“Dag en nacht verschil!”

Sven Ornelis en Anke Buckinx zijn officieel het langstzittende ochtendduo van Vlaanderen. Erg opvallend aangezien de twee radiostemmen erg verschillend zijn.

“De JOE-fans weten inmiddels wel dat we op honderden vlakken enorm verschillend zijn”, gaat Sven van start in Primo. “Anke houdt van hippe, moderne muziek terwijl ik een zwak heb voor nostalgische muziek. Anke zweert bij frietjes op vrijdagavond en ik ga liever naar een sterrenrestaurant. In alles zijn we compleet verschillend.”

Anke merkt op dat ze kinderen heeft en Sven niet. “Da's ook al dag en nacht verschil. Sven zijn agenda is altijd tot de nok gevuld. Zodra er iets geannuleerd wordt, wil hij dat meteen vervangen door iets anders. Ik ben net blij wanneer mijn weekendagenda maagdelijk leeg oogt, maar hij wordt daar onrustig van.”

Sven geeft eerlijk toe dat zijn agenda inderdaad al tot volgende zomer gevuld is. “Ik weet ook al maanden op voorhand wanneer ik in welk restaurant ga tafelen. Zo kan het gebeuren dat vrienden nu al uitnodigingen krijgen voor een etentje in maart 2026. Ik kan niet anders.”

Bio van Sven Ornelis

Meer Over:

Sven Ornelis