
Tom Van Dyck over 'De Expeditie: Namibië': “Ik was echt bang”
Tom Van Dyck trok voor het Play4-programma 'De Expeditie: Namibië' te voet door de woestijn. Op voorhand had de man één grote angst, verklaart hij in Primo.
“Ik ben een zweter. Dat heb ik altijd geweten, dat merkte ik als ik ging fietsen,” steekt de acteur van wal in het weekblad. Dus moest hij maar liefst 13,5 liter water per dag drinken. “Dat is zeer veel, maar je zweet dat uit.”
De acteur had dan ook de angst dat zoveel drinken hem niet zou lukken.”Eens in de woestijn merkte ik dat die eerste tien liter bijna vanzelf gaan. Op den duur wordt dat water warm en begint je mond te plakken van de tabletten die erin zitten. Ik moest ze echter leegdrinken. Deed ik dat niet kreeg ik enorme hoofdpijn. Dat wist ik van vroeger, tijdens het koersen. Het is gelukt: ik heb in de woestijn geen enkele keer hoofdpijn gehad,” verklaart de acteur in Humo.