.
Tom Waes
zaterdag 7 februari 2026

Tom Waes: “Ik vond het wat te vroeg voor die nominatie”

Het had nog niet gemoeten

Als straffe programmamaker en acteur heeft Tom Waes nu wel al wat prijzen gewonnen. Dit jaar viel er voor hem niks te rapen op de Kastaars, maar Showbizz TV was toch benieuwd naar wat nu de mooiste prijs is die hij ooit al heeft gewonnen.

“Ik vind het altijd aangenaam om een prijs te krijgen, ook voor de mensen die er aan meewerken. Ik weet niet of er een prijs bovenuit springt. Ik heb al mijn programma’s even graag gedaan en gemaakt. Ik heb voor al die programma’s bijna een prijs gekregen. Ik ben er altijd blij mee.”

Dit jaar was Tom genomineerd voor een Kastaar met ‘Badgast’ en dat terwijl ‘Badgast’ alleen nog maar volledig te zien was op VRT Max. Zelf vond hij het al vroeg om genomineerd te zijn.

“We zaten in die grote groep met genomineerden, en ik was blij dat we uiteindelijk niet in de shortlist zaten. Ik vond het wat te vroeg.”

Bio van Tom Waes

Meer Over:

Tom Waes