.
News Image

Ultratop 50 Vlaams Week 41

Al zesde Top 10-hit voor Lissa Lewis.


We zijn al benieuwd naar een opvolger voor “Cara Mia, Blijf” van Doran. Hij beleefde een knappe comeback en hield het meteen vijftien weken vol. Ook Will Tura met “Route 66” en Johan Verminnen met “Het meisje aan de balie heette Lente” vinden we niet meer terug in de Ultratop 50 Vlaams van deze week.



Ida De Nijs en “Als het golft” is de eerste nieuwkomer op 48. Dana Winner komt met “De man van mijn dromen” binnen op 39. Op 35 staan Mieke & Luc Van Meeuwen met “Volle maan, een sterrenhemel”.



De “Lekkere Jongen” van Sergio springt van 8 naar 10. Voor Clouseau is het “Tijd om te leven”. Zij klimmen van 16 naar 9. De oproep van Clouseau wordt op nummer 8 beantwoord door Lissa Lewis en die zegt dan weer “Jij doet me leven”. Vorige week stond ze met dit nummer nog op 11. Sinds Lissa's jonge carrière is het al de zesde hit die de Top 10 haalt.

Bart Herman komt van 9 op 7 terecht met “In mijn element”. Wim Leys klimt ook één plaatsje en staat nu op 6 met “Cruisen in de U.S.A.”. De vijf hoogst genoteerde singles zijn precies dezelfde als vorige week. Zo vinden we Laura Lynn op 5 en “M'n dromen achterna”. 4 is voor “Eva Mendes” van Ertebrekers. 3 blijft 3 voor Tourist LeMC feat. Spiritually Wally en “Horizon”. “Goud” van Bazart staat op 2. Dit betekent dat “Chaos” van diezelfde groep Bazart al voor de achtste week op rij de nummer 1 bezet.


Meest recente foto’s van Ida De Nijs, Dana Winner, Mieke, Luc Van Meeuwen, Sergio, Clouseau, Lissa Lewis, Bart Herman, Wim Leys, Laura Lynn, Ertebrekers, Tourist LeMC en Bazart: