.
Metejoor
dinsdag 25 augustus 2026 16:00

VRT Zomerhit-poll: één artiest steekt er ver bovenuit

Wie is de gelukkige?

Bijna 2.000 mensen hebben de afgelopen dagen een stem uitgebracht op de Zomerhit-poll in onze Facebookgroep. Na ruim 48 uur valt het ons op dat er één topfavoriet is die er met kop en schouders bovenuit steekt en maar liefst 29% van de stemmen achter zijn naam heeft gekregen en dat is Metejoor. Zijn 'Nooduitgang' lijkt daarmee aan de haal te gaan met de trofee van VRT Zomerhit.

Na een zomer waarin de zanger verschillende van zijn optredens zag wegvallen omwille van het weer, een tegenvallende ticketverkoop van evenementen waar hij zou optreden én na de breuk met Céline Van Ouytsel, lijkt het de zanger mee te zitten bij VRT Zomerhit.

Voorlopig staat K3 met 'De Zomer Van Oya Lélé' op plaats 2 en dat met 16% en derde in onze poll zijn Gert Verhulst en James Cooke en hun 'Madiwodo' met 12%. Zij voelen de hete adem van de met 11% van de stemmen beloonde Sam Gooris die met 'Rak!' op vier staat. Niels Destadsbader en Bart Kaëll delen de vijfde plaats met elke 8% van de stemmen.

Dat betekent dat Laura Tesoro, Maksim & Babet, Aaron Blommaert & Zoë Livay én Bas Serra het met de overige 16% moeten doen.

Het is en blijft natuurlijk maar een poll, dus wie weet ziet de uiteindelijke uitslag er zaterdagavond wel anders uit.

Stem hier op onze poll