Copyright
© Peter De Smedt
vrijdag 18 juli 2025
Willy Sommers: “Ze was beter diplomatisch geweest”
Geen goeie zet
Willy Sommers en zijn vrouw Cindy zijn al heel veel jaren een koppel. Ze zijn elkaars steun en toeverlaat, maar ze hebben ook kantjes waar de andere zich aan kan ergeren.
Zo vindt Willy dat zijn vrouw soms beter twee keer nadenkt voor ze iets zegt. Hij heeft al enkele situaties meegemaakt die op die manier erg gênant werden.
“Ik nam haar mee naar premières van concerten en theatervoorstellingen. Nadien stellen ze dan de vraag: 'En wat vond je ervan?' Ik zeg altijd: 'Leuk, het was mooi', maar Cindy reageerde eens: 'Ik vond het eigenlijk niet zo goed'. Toen heb ik inderdaad gezegd om toch twee keer na te denken en iets diplomatisch te zeggen”, lacht hij in de podcast ‘Gekoppeld’ en in Het Laatste Nieuws.
