.

Laura Tesoro ook in laatste run van Tien Om Te Zien, De Musical

Binnenkort is het zover!

Tien Om Te Zien – De Musical keert terug naar Puurs vanaf 29 mei. Na een overweldigende publieksrespons en lovende recensies is het duidelijk: deze musical mag je absoluut niet missen. Pure feelgood van de bovenste plank. Wegens succes worden er extra shows gespeeld vanaf 29 mei 2025!

Laat je meeslepen door een feest van herkenning, vol onweerstaanbare Vlaamse hits, spectaculaire kostuums (320 outfits!), 90 pruiken, dynamische decors en vooral: een topcast die de sterren van de hemel speelt.

Het verhaal draait rond vier vrienden die, met de komst van Tien Om Te Zien, hun kans grijpen om als boysband door te breken. Maar… zijn hun dromen wel voor iedereen zo welkom? En is de Vlaamse showbizz klaar voor hun intrede?

Deze nostalgische musical brengt niet alleen een knipoog naar de iconische muziekshow, maar ook een portie humor, drama en showbizz-magie. Op het podium schitteren onder andere Nathalie Meskens, Ruth Beeckmans, Kürt Rogiers, Laura Tesoro, Jonas Van Geel, Mathias Mesmans, Peter Thyssen en Tom Audenaert.

Het idee komt van Gert Verhulst en werd verder uitgewerkt met Anja Van Mensel en Tijl Dauwe. Tijl Dauwe tekent ook voor regie en scenario.

Tickets via www.tienomtezien.live

Bio van Laura Tesoro

Meer Over:

Laura Tesoro