Verdienen Karen, Kristel en Kathleen een fortuin aan reünie-concerten K3?
Dat de reünie-concerten van K3 de jaarcijfers van Studio 100 zullen opkrikken, daar zal niemand aan twijfelen. Met meer dan 500.000 verkochte tickets, komen er tientallen miljoenen euro's extra binnen bij het bedrijf en dat gunt iedereen hen. Als ondernemer en bedrijf waag je nu éénmaal een gok en soms verlies je veel en soms win je enorm veel.
Er is de prijs van een ticket, maar een productie kost natuurlijk ook veel geld. Zo gaat een deel van de ticketprijs naar de zaal, moet er licht, geluid, podium, decor, catering, personeel, ... zijn en natuurlijk moeten ook Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts betaald worden. Het is gokken naar wat het muzikale drietal krijgt voor hun optredens, maar ze doen dit zeker niet voor niets.
Stel nu dat Karen, Kristel en Kathleen samen 1 euro per verkocht ticket krijgen, dan zouden zij bij een show in het Sportpaleis elk zo'n 6.000 euro verdienen. Zeker is dat Karen, Kristel en Kathleen het niet voor een peulschil zullen doen en je kan hen geen ongelijk geen.
Misschien krijgen zij per show minder, maar het kan ook meer zijn. Met meerdere shows per dag is dat makkelijk verdiend, maar vergeet niet dat Karen, Kristel en Kathleen heel veel repeteren als voorbereiding op die shows. Er zijn nu al zeker 41 shows, mogelijk komt er nog een 42ste show bij.
Wat zeker is, is dat ook de kassa van Karen, Kristel en Kathleen goed zal rinkelen en dat gunt iedereen hen. Ze moeten er later dit jaar en volgend voorjaar tenslotte ook hard voor werken. En het publiek zal er zonder twijfel keihard van genieten.



