.
Ella Leyers
dinsdag 16 februari 2016

Ella Leyers geeft zich bloot

Woensdag op VTM.

Amper enkele dagen na Donald Trump’s omstreden uitspraak “Brussels is a hell hole”, vaardigt Tegen de Sterren Op, op woensdag 17 februari, Amerika-correspondente Greet De Keyser (Walter Baele) af om de veelbesproken republikeinse presidentskandidaat (vertolkt door Ivan Pecnik) te interviewen. Laat Greet zich inpakken door de flamboyante man of houdt ze het koel?

Ook Ella Leyers geeft zich bloot. Zij kruipt in de aantrekkelijke huid van popidool Justin Bieber, die zich met zijn hit ‘Sorry’ verontschuldigt voor al zijn escapades. Om het goed te maken gunt hij zijn fans een blik op zijn impressionante sixpack.

Voor het nieuwe seizoen van ‘Mag ik u Kussen?’ kruipt Walter Baele op onnavolgbare wijze in de huid van gast Freddy De Vadder. Samen met Jonas Geirnaert (Guga Baúl) en de handige maar verbaal onhandige doe-het-zelf-Roger (Chris Van Espen) probeert hij onder het toeziend oog van presentator Bart Peeters (Jonas Van Geel) de lippen van Annelien Coorevits (Clara Cleymans) te veroveren.

Ook in ‘Zo Man Zo Vrouw’ wordt erop los gekust. Dat Nathalie Meskens en Tine Embrechts de beste vriendinnen zijn, is al lang geen geheim meer. Maar op woensdag 17 februari 2016 tonen ze dat de liefde voor mekaar wel erg diep gaat. Ze spelen een koppel dat door Jani Kazaltzis (Chris Van Espen) onder handen wordt genomen. Krijgen de potige dames Jani klein?

Ander opgejaagd wild is K3 Klaasje (Ella Leyers). Zij wordt duidelijk voorgetrokken door Gert Verhulst (Guga Baúl), die haar ’s nachts met telefoontjes belaagt.

Tegen De Sterren Op, woensdag 17 februari om 20.35 op VTM.

Bekijk ook deze items over Donald Trump:

Meest recente foto’s van Ella Leyers, Justin Bieber, Donald Trump, Walter Baele, Ivan Pecnik, Guga Baùl, Chris Van Espen, Bart Peeters, Jonas Van Geel, Annelien Coorevits, Clara Cleymans, Nathalie Meskens, Tine Embrechts, Jani Kazaltzis, Klaasje Meijer, Gert Verhulst en K3: